Ručníky nejen doplní každou koupelnu, ale také dokážou prokázat status daného místa. O tom, že luxusní hotely nebo ty, které na takovou image aspirují, musí mít pro hosty k dispozici ručníky, se ví už dávno. Je to neodmyslitelný prvek, bez kterého si hosté nedokážou představit svůj pobyt. Z tohoto důvodu by měly být ručníky dokonalé, protože jsou jedním z klíčových prvků při hodnocení hotelu či penzionu, jeho hosty. Je dobré, když se hodí k atmosféře daného místa a jeho interiéru. Kromě toho by každý majitel měl pamatovat na to, že je důležité vybírat kvalitní ručníky. To zaručuje nejen jejich delší používání, ale také spokojenost hostů.

Vyšívané hotelové ručníky - je to dobrá volba?

V první řadě, při výběru ručníků do hotelu, pamatujte na to, že se budou prát často a na vysoké teploty. Z tohoto důvodu je lepší volit ty z přírodních materiálů jako je bavlna nebo bavlna s příměsí bambusových vláken. To zaručí jejich delší používání ve stále dobrém estetickém stavu. Kvalitní ručníky rychleji absorbují vodu a krásně obalí pokožku po sprše nebo koupeli. Ručníky z bambusu a bavlny navíc mnohem lépe schnou a mají také protiplísňové a antibakteriální vlastnosti. Skvěle se hodí nejen do hotelů, ale také do lázní, saun nebo jiných prostředí s vysokou vlhkostí.

Jsou také velmi bezpečnou a univerzální volbou, protože nedráždí ani pokožku alergika, takže je může používat každý hotelový host. Hotelové ručníky vypadají velmi luxusně, pokud mají výšivku např. s logem nebo názvem hotelu. Tyto ručníky jsou personalizované a dávají hostům pozitivní dojem z názvu hotelu, což je důvod, proč se do vyšití vyplatí investovat. Kromě toho to bude také jednodušší po technické stránce. Majitel hotelu bude mít jistotu, že mu prádelna nevymění ručníky za ty méně kvalitní.

Kde koupit kvalitní vyšívané hotelové ručníky?

Zveme vás, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou ručníků dostupných v našem internetovém obchodě. Nabízíme pouze ručníky, které splňují nejvyšší standardy kvality, a jsou tak schopny splnit i ta nejvyšší očekávání. Máme širokou škálu barev a velikostí, takže si snadno poskládáte sady ručníků, které ladí nejen s designem hotelových koupelen, ale i s barvami loga. Na základě vašeho požadavku název, či logo hotelu na zboží vyšijeme.

Ručníky, které najdete v naší nabídce, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších přírodních materiálů jako je bavlna a bambusová vlákna. Kromě ručníků nabízíme také různé druhy pyžam, županů a dalších, takže si můžete svůj hotel vybavit dalšími prvky zvyšujícími standard a komfort hostů. Pro individuální zákazníky nabízíme i nákup dárkového balení, čímž je dárek ještě výjimečnější. Naše výrobky mohou být praktickým dárkem pro každého.

Recycled Claim Standard