Možná si řeknete, že pořízení dámského pyžama je jednoduché. Ovšem nic nemusí být tak lehké, jak se zdá. Proto i u tak zdánlivé maličkosti, jako je koupě pyžama pro dámu platí, dvakrát měř a jednou řež.

Během noci si naše tělo užívá zasloužený odpočinek a nabírá sílu na další den. Vznikají sny a třeba i tak důležitý spánkový hormon melatonin, který řídí biologické a především hormonální funkce organismu hlavně u žen. Jedno je jisté, spánek je nesmírně důležitý a bohužel si ho většinou nemůžeme dopřát tolik, kolik naše tělo potřebuje.

Proto se pojďme shodnout, že čas, který na něj máme, je potřeba si zpříjemnit. A mezi takové příjemnosti patří i kvalitní pyžamo. Jeho výběr není dobré podcenit obzvláště u žen, protože potřebují více času na regeneraci v době spánku.

Podle čeho vybrat dámské pyžamo?

  • Vybírejte pyžamo vždy tak, aby bylo hlavně příjemné a z kvalitního materiálu.
  • Svůj výběr přizpůsobte ročnímu období. V zimě vybírejte spíše dámské pyžamo s dlouhými nohavicemi a rukávy, v létě naopak s krátkými.
  • Zvolte vhodnou velikost, protože jen stěží se žena dobře vyspí v pyžamu, které bude o 2 čísla menší, nebo v takovém, ve kterém ji nebudete moci během spánku ani najít.
  • Investujte do kvality. To, jak dlouho pyžamo vydrží, vždy závisí na kvalitě jeho provedení.

Troufáme si tvrdit, že všechny požadavky na koupi kvalitního pyžama splňuje Luisa Moretti. Tento italský výrobce sází na kvalitu a právě díky ní vám zaručí příjemný spánek. Tyto dámská pyžama jsou vhodná pro alergiky a jsou vyráběna ze 100 % bambusového vlákna.

Proč koupit dámské pyžamo z bambusového vlákna?

Velkým plusem u pyžama z bambusového vlákna je, že je hypoalergenní a je tedy vhodné pro každou ženu, která má citlivou pokožku. Navíc je prodyšné, protože dokáže zachytit a odvést vlhkost, je jemné a příjemné na dotek. Mezi další výhody patří, že v létě chladí a v zimě hřeje. V letních měsících tak mohou ženy dosáhnout snížení tělesné teploty až o 3 stupně a naopak v zimě dámy krásně zahřeje.

Recycled Claim Standard