Ručníky jsou základním prvkem každé koupelny. Doplňují nejen jeho dekor, ale především hrají důležitou roli po umytí rukou nebo koupání. Jejich základní funkcí je, že mají poskytovat pohodlí a zahřát pokožku po kontaktu s vodou. Z tohoto důvodu by měl výběr ručníků vycházet nejen z estetického hlediska – aby byly sladěny barvy s barvami koupelny, ale především z kvalitního materiálu, vyrobeného z přírodních surovin. Díky tomu se budete každý den cítit ve své koupelně jako v luxusních lázních či hotelu. Navíc, na dotek příjemné přírodní materiály vám pomohou relaxovat po náročném dni.

Jak si vybrat perfektní osušky?

Osušky nás doprovázejí každý den po koupání nebo sprchování, takže je důležité, aby byly vyrobeny z přírodních materiálů, jako je bavlna nebo bambusové vlákno. Tento typ ručníků, s přídavkem bambusových vláken, je skvělou alternativou k mikrovláknu či froté bavlně. Bambusové ručníky a osušky jsou extrémně lehké, odolné a velmi savé. Díky tomu mnohem lépe absorbují vodu a také rychle schnou, takže jsou bez nepříjemných pachů. Navíc mají také antibakteriální a protiplísňové vlastnosti.

Jsou ideální pro koupelny, kde obvykle převládá vlhké prostředí. Kromě toho se perfektně hodí pro osoby s citlivou pokožkou, protože jsou extrémně jemné a nezpůsobují podráždění ani alergie. Díky tomu se perfektně hodí pro kojence a děti. Na základě svých rychleschnoucích vlastností jsou ideální na cestování nebo jako součást vybavení bazénu nebo sauny. Určitě se vyplatí  investovat do ručníků vyrobených z kvalitních tkanin, protože vydrží mnohem déle a pokožka se vyhne podráždění a bolesti s tím spojené.

Kde koupit kvalitní osušky?

Zveme vás, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou ručníků a osušek dostupných na našich webových stránkách www.softcotton.cz. Nabízíme pouze ručníky, jejichž kvalita splňuje nejvyšší očekávání. Další výhodou je široká škála barev a dostupnost v mnoha velikostech, takže můžete snadno sestavit sadu ručníků, které ladí s koupelnovým dekorem. Kvalitě našich produktů důvěřovaly již stovky spokojených zákazníků. Perfektní zpracování a vysoká kvalita materiálů našich výrobků, bude v budoucnu jistě oceněna vaší častou volbou nákupu u nás.

Kromě ručníků nabízíme také různé druhy pyžam, županů a dalších doplňků, tedy další produkty z kvalitních přírodních materiálů, kterými snadno doplníte svou domácnost. Díky tomu je náš sortiment ideální volbou na praktický dárek pro různé příležitosti: svatby, kolaudační párty nebo výbavu pro budoucího studenta. Rovněž nabízíme také krásná dárková balení, aby tento dar byl ještě výjimečnější.

Recycled Claim Standard