Vždy bylo známo, že spánek je nesmírně důležitým prvkem zdravého životního stylu. Během spánku dochází k regeneraci těla i mysli. Z tohoto důvodu je nutné mu zajistit co nejpohodlnější oblečení, aby mohlo naplno odpočívat. Většina lidí si neuvědomuje, jak nesmírně důležité je to, v čem spí. Při výběru správného pánského pyžama je nejlepší zaměřit se především na materiál, ze kterého je vyrobeno. Nejpohodlnější jsou samozřejmě přírodní materiály, jako je bavlna. Důležité je také zvolit takovou velikost, aby nebylo příliš upnuté a netlačilo na tělo.

Jaký je nejlepší způsob, jak vybrat pyžamo pro muže?

Nejdůležitějším kritériem při výběru oblečení na spaní by mělo být pohodlí. Perfektní pyžamo bude takové, které nebude omezovat pohyby, které vznikají nekontrolovaně během spánku nebo takové, jenž nám nebude nepříjemné jiným způsobem. Například střih by neměl být moc upnutý k tělu. Před výběrem pyžama byste měli také vzít v úvahu roční období a podmínky v ložnici nebo doma. V létě bude lepší krátké pyžamo s kraťasy, protože usnadní termoregulaci a zima je zase tím pravým obdobím roku k nákupu teplejšího pyžama s dlouhým rukávem a kalhotami. Důležitou otázkou je také to, z jakého materiálu jsou pyžama vyrobena. Nejlepší je vybrat přírodní materiály, protože jsou prodyšné. Správnou volbou pro zdravý spánek je bavlna.

Nejen, že je prodyšná, ale také je příjemná na dotek a nedráždí pokožku, takže ji mohou nosit i alergici. Nejlepší je zvolit pyžamo, které má čisté složení, tedy to, jež je bez dalších přidaných vláken. Kromě bavlny je také vhodné zvolit hedvábí. To je příjemné, lehké na dotek a má také velmi vysokou úroveň absorpce vlhkosti. Největší nevýhodou hedvábí je bohužel jeho velmi vysoká cena. Zajímavým řešením je také materiál obsahující bambusová vlákna, známá také pro své přirozené vlastnosti. Toto vlákno dokonale odvádí vlhkost, je prodyšné a zároveň chrání před množením bakterií. Navíc jde o velmi univerzální látku, protože vás podle okolností buď ochladí, nebo zahřeje.

Kde koupit pánské pyžamo nejlepší kvality?

Zveme vás, abyste se seznámili se širokou škálou pánských pyžam na našem webu www.softcotton.cz, kde najdete pyžama a noční košile ze 100% bavlny. Náš sortiment se vyznačuje nejen vysoce kvalitními materiály, ze kterých se pyžama vyrábí, ale také širokou škálou střihů, vzorů a barev. Široký výběr znamená, že si každý může najít něco pro sebe, dokonce i zapřisáhlí odpůrci pyžam. Naše výrobky jsou dodávány v krásných, dekorativních obalech, a proto budou perfektním dárkem ke dni otců, narozeninám přítelů, dědečků nebo k jakékoli jiné důležité příležitosti. Pohodlí a vysoká kvalita. Tím lze charakterizovat námi nabízené produkty. Každý model je nabízen v několika velikostních variantách.

Recycled Claim Standard