Tuto otázku si pravděpodobně klade mnoho lidí před odjezdem na prodloužený víkend do oblíbeného wellness hotelu. Rozhodnutí je pravděpodobně učiněno na základě pozitivních a negativních zkušeností, které do té doby měli. Samozřejmě jsou tací, kteří chtějí být v bezpečí a bez váhání si sbalí svůj vlastní, milovaný župan.

Výhody hotelových županů

Slušný hotel svým hostům samozřejmě poskytne župany, ale jejich design a kvalita se může značně lišit. Výhodou použití hotelových županů je, že ušetříme čas i místo při balení. Při návratu nás pak potěší fakt, že můžeme jeho praní nechat na někom jiném. 

Nevýhody hotelových županů

V mnoha případech hotely nenakupují pro své hosty ty nejkvalitnější župany z důvodu hospodárnosti. V jiných případech je příčinou nevyhovujících županů pro hosty nedostatek kompetencí. Nejčastěji se to projevuje nesprávným praním a udržováním froté županů, které jsou nejčastější. Froté pak často vlivem neoptimální úpravy ztvrdne.

U hotelových županů mohou nastat i problémy s hygienou, protože chyby mohou vzniknout i při nejopatrnějším postupu praní. Nepříjemná příhoda, jako je tato, povzbudí mnoho lidí, aby při pobytu v hotelu vždy používali své vlastní, udržované, nadýchané župany, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů.

Nakonec nelze zapomenout na problémy s velikostí, které se u pánských i dámských županů vyskytují poměrně často. Přestože se hotely snaží mít neustále na skladě různé velikosti županů, ne vždy je jich dostatek, a vy si brzy uvědomíte, že jste nezískali svou optimální velikost.

Na základě čeho bychom si měli župan vybírat?

Pokud se rozhodneme, že se chceme výše uvedeným nástrahám vyhnout, pak nezbývá nic jiného, ​​než pořídit každému členovi rodiny opravdu kvalitní vlastní župan. Dobrou zprávou je, že internetový obchod Soft Cotton nabízí pouze takové věci. Na jednom místě pořídíte naše vlastní kousky, které spolehlivě nahradí hotelové župany pro celou rodinu: najdete zde dámské, pánské, dětské i unisex župany, s kapucí i bez.

Recycled Claim Standard