Noční košile s županem

Spánek určuje celý náš den. Pokud jsme se dobře vyspali, je mnohem větší šance, že náš den bude poklidný a celkově úspěšný. To, v čem spíme, má velký vliv na naše pohodlí a sny. Vyplatí se vybrat pyžamo nebo noční košili z nejlepších, prodyšných materiálů a v takovém střihu, který nás neomezuje v pohybu a umožňuje nám spát v jakékoli oblíbené poloze. Noční košile s županem je naší nabídkou pro dámy, které rády pohodlně spí, ale zároveň rády vypadají bezvadně i v soukromí svého domova. 

Košilka s županem - výhody

Ženy se často dělí na ty, které mají rády tradiční pyžamo, tedy tričko + kraťasy nebo kalhoty, a ženy, které si nedovedou představit spát v ničem jiném než v nočních košilkách. Jak ukazují všechny studie o zdravém spánku žen, noční košile se zdají být nejvhodnější pro jejich kvalitní spánek. Skutečnost, že jsou doporučovány, vyplývá především z jejich pohodlí. Košilky neomezují pohyby těla a umožňují nám tak zaujmout jakoukoli polohu, což má velký význam pro to, jak dobře spíme. Díky tomu, že jsou obvykle velmi tenké, nijak nebrání našemu tělu a pokožce dýchat.

Také muži rozhodně upřednostňují u svých partnerek košilky před tradičním pyžamem. Je to proto, že noční košilky perfektně zdůrazňují přednosti ženské postavy a dámy v nich vypadají žensky i ráno, hned po probuzení. Když spíte v dobře ušité noční košili, můžete se vždy cítit sexy a večer i ráno se dívat do zrcadla s úsměvem. Noční košile jsou tedy velmi vhodným oblečením na spaní. Nabízíme je také v soupravě s županem jako sadu. Dámský župan se perfektně hodí zejména v podzimním nebo zimním chladném počasí, když se chceme zahalit něčím teplým a příjemným nejen před spaním, ale také třeba ráno při snídani.

Župan je dokonalým doplňkem našeho pyžama. Díky tomu, že se jedná o hebkou a hřejivou pokrývku těla, tak si můžeme dovolit líná rána v noční košili nebo pyžamu, která si tak můžeme ještě prodloužit. Ideální víkend? Probuzení, oblečení županu, uvaření ranní kávy, přečtení novin či lenošení u televize a s nimi spojené pohodlné toulání po domě v noční košilce a županu klidně až do poledne.

Proč bambusové vlákno?

Přírodní materiály, které se využívají na oděvy a spodní prádlo jsou dnes tak široce dostupné, že jen stěží někoho láká koupit si oblečení vyrobené z umělých materiálů. Snažíme se oblékat co nejpohodlněji a toto pohodlí je ovlivněno nejen stylem oblečení, ale také tím, z čeho je oděv vyroben. Bambusové vlákno je jednou z nejpříjemnějších tkanin pro spodní prádlo, včetně nočních košil. Je extrémně jemné a má vysoké hypoalergenní vlastnosti.

Bambus se vyznačuje antibakteriálními a protiplísňovými vlastnostmi, proto je tak ceněn mezi výrobci nejkvalitnějších textilií. Vědci z Tokijské univerzity našli v bambusu přísadu zvanou „bamboo kun“, která má přirozené antibakteriální a bakteriostatické vlastnosti, které rostlinu chrání před bakteriemi a plísněmi. Materiál velmi dobře absorbuje vlhkost a dobře vyrovnává teplotní rozdíly, což zajišťuje pohodlí při jeho nošení. Výhodou také je, že má 3-4krát větší savost než bavlna.