Máte spoustu velkých, nadýchaných ručníků, které vás udrží v teple, když po sprše šlápnete na podlahu se studenými dlaždicemi v koupelně. Ale nezapomněli jste na něco? Chcete-li aby vám zůstal příjemný pocit poté, co jste se usušili? Proto je třeba se obléknout, hlavně když se potřebujete zahřát. 

Luxusní župan může být obzvláště skvělým doplňkem vaší ranní nebo večerní sprchy nebo jednoduše měkkým kusem oblečení, do kterého se můžete zabalit nejen během víkendového odpočinku. Stále si nejste jisti, že si ho musíte koupit? Zde je dalších pět důvodů, čím byste se chtěli ujistit, že je vhodné mít župan po ruce.

Top 5 důvodů, proč byste mohli župan potřebovat

1. Co když máte v domě hosty přes noc

Když máte připravený župan, můžete se potkat s někým než dojdete z koupelny do vaší skříně. Župan, který je dostatečně dlouhý na to, aby vás zakrýval, je perfektním řešením v době kdy máte doma příbuzné či jiné hosty. Záleží na vašem soukromí. Je vhodné mít pro hosty v domě župan navíc, který mohou také použít během očekávaného či něočekávaného přespání.

2. Nebudete potřebovat tolik ručníků.

Pokud zvolíte froté bavlněný župan, látka absorbuje vlhkost a udržuje vás v teple, takže už není tak nutné použít i ručník, kromě sušení vlasů. Župan je také skvělou alternativou k ručníku, když jste zastihli velký déšť, hodně jste zmokli a potřebujete se osušit a zahřát. V naší nabídce máme pro to i skvělé řešení županu s kapucí.

3. Po plavání vám nemusí být tak chladno.

Už jste někdy šli plavat a zapomněli na osušku, o kterou byste se osušili? Ručníky nemají stejnou schopnost jako župany, do kterého se můžete zabalit. V županu vám také může být útulně, když máte na sobě plavky na bazéně i na pláži. 

4. Župany jsou ideální pro dívčí noc plnou relaxace a odpočinku.

V noci, kdy přijdou všichni vaši přátelé, je můžete hostit v županu. Bude vám tak příjemně během pedikúry, obličejových masek a ideálně s popcornem a filmem.

5. Vybírejte z kvalitních županů na eshopu SoftCotton.cz

Recycled Claim Standard