Vyspěte se do růžova v bambusovém pyžamu

Kvalitní spánek ovlivňuje mnoho faktorů.

To, jestli se v noci dobře vyspíte a ráno vstanete svěží a odpočatí záleží nejen na posteli, matraci, prostředí v ložnici a lůžkovinách, ale také na tom, v čem spíte. Pokud spáváte ve spodním prádle, vždy dbejte na to, aby bylo volné, nikde se nezařezávalo, neškrtilo a hlavně bylo dostatečně vzdušné. Pokud však máte raději spaní v pyžamu nebo v noční košili, jak si v tom množství správně vybrat ty, které nejen podpoří váš spánek, ale také budou nejlepší pro vaše zdraví?

Krásná i v noci

Noční košilky jsou součástí šatníku snad každé ženy a obvykle se jedná o jednu z nejpohodlnějších a nejpříjemnějších variant nočního oblečení. Navíc správně zvolená košilka nejen, že poskytne komfort, ale také podtrhne přirozenou ženskost. Jak ale vybrat tu správnou?
Hlavní kritériem je bezpochyby pohodlí. Noční košilka  vám musí být pohodlná a příjemná na kůži. Také střih hraje svou roli – záleží už jen na vás, zda chcete krátkou lehkou s tenkými ramínky na horké letní noci nebo raději dáte přednost rukávům. I když košilka může dodat sexappeal nebo naopak působit nevinně a romanticky, nevybírejte jen dle vzhledu.
Důležitým bodem při výběru je materiál, ze kterého je tento kousek spodního prádla vyroben. Klasikou zůstává bavlna, která má výborné absorpční vlastnosti, ke slovu se ale dostává i čím dál populárnější přírodní bambusové vlákno, které potěší mimořádnou měkkostí a je výbornou volbou pro ženy s citlivou pokožkou či alergiemi.

Pyžamo

Výběr pyžama nepodceňujte, trávíte v něm totiž každou noc. Správně byste ani neměli vědět, že ho máte na sobě. Stejně jako u noční košilky i u pyžama je nejdůležitější pohodlí. Nesmí vás nikde škrtit, tahat ani dráždit vaši pokožku.
Dámská pyžama jsou k dostání v různých délkách, střizích, motivech i materiálech, takže si každá žena může vybrat právě to, které jí padne. Záleží jen na vás, zda upřednostníte krátký rukáv, tenká ramínka, zkrácené kalhoty či kraťásky. Se správným pyžamem, které zvýrazní vaše přednosti se můžete proměnit v dračici nebo romantickou vílu.
Opět dbejte na materiál, ze kterého je noční prádlo vyrobeno. Pyžamo by mělo poskytovat komfort, být vzdušné, příjemné na dotek, antibakteriální a v neposlední řadě být savé, protože v noci se každý potí. Zapomeňte na syntetická vlákna a raději investujte do těch přírodních – 100% bambusového vlákna.

Ať už tedy preferujete noční košilky či pyžamo, výběr je rozmanitý – pořiďte svůj jedinečný kousek stylu na SoftCotton.cz a užívejte si ničím nerušený spánek.