Garance výměny nevhodného dárku až do 10. 1. 2024

Luxusní pánská flanelová pyžama značky Guasch jsou ideální pro muže, kteří chtějí být v teple a pohodlí i během studených nocí. Tyto pyžama jsou vyrobeny z kvalitního flanelu, který je měkký a hřejivý.

Pyžama jsou dodávána v dárkovém balení, což z nich dělá perfektní dárek. Mají dlouhý rukáv a dlouhé kalhoty, což poskytuje tělu maximální ochranu před chladem.

Flanelové pyžama jsou ideální i pro domácí nošení a jsou skvělou volbou pro muže, kteří chtějí být styloví. Značka Guasch je známá pro svou kvalitu a luxusní vzhled, takže si můžete být jisti, že tyto pyžama budou nejenom teplá, ale také elegantní, s dlouhou životností.

Rychlé info Dárkový box
Pánské pyžamo JAVIERPánské pyžamo JAVIER

Pánské pyžamo JAVIER

1 799 Kč
Barva Zelená
Na tomto pyžamu muži ocení zejména kvalitní materiál, pohodlí a snadnou údržbu. Pánské pyžamo s dlouhým rukávem JAVIER je ze 100% bavlny.
Rychlé info Bestseller Dárkový box
Pánské pyžamo NATHANPánské pyžamo NATHAN

Pánské pyžamo NATHAN

1 899 Kč
Barva Bordó
Na tomto pyžamu muži ocení zejména kvalitní materiál, pohodlí a snadnou údržbu. Pánské pyžamo s dlouhým rukávem NATHAN je ze 100% bavlny.
Rychlé info Akce -15% Novinka Dárkový box
Pánské flanelové pyžamo SAMUELPánské flanelové pyžamo SAMUEL

Pánské flanelové pyžamo SAMUEL

1 999 Kč od 1 699 Kč
Barva Tmavě šedá
Pánské flanelové pyžamo SAMUEL s dlouhým rukávem a kalhotami ze 100% bavlny je příjemnou volbou jak pro spánek tak i pro relaxaci.

Recycled Claim Standard