💣 - 20% sleva na všechny Dámská a pánská pyžama a Noční košilky 🎁 s kódem: PYZAMA20

O značce Soft Cotton

Soft Cotton je značka, která se specializuje na výrobu froté županů, ručníků a osušek z měkkého a kvalitního bavlněného materiálu. Tato značka se snaží nabídnout svým zákazníkům pohodlné, trvanlivé a stylové produkty, které splňují jejich potřeby. Soft Cotton se zaměřuje na výrobu ekologicky šetrných produktů a snaží se minimalizovat svůj dopad na životní prostředí. Produkty Soft Cotton jsou oblíbené pro svou pohodlnost, kvalitu a trvanlivost.

Značka Soft Cotton, to je záruka harmonie, luxusu a mimořádné péče o Vaši pokožku. Ručníky, osušky, župany a další zboží zajišťují maximální pohodlí, vysokou kvalitu a šetrný přístup k Vaší pokožce. Tradice značky Soft Cotton sahá do roku 1987. Základem jsou tkaniny a textury z té nejlepší česané egejské bavlny. Vše děláme s přesvědčením, že si zasloužíte mimořádnou péči, komfort a pohodlí.

SOFT COTTON je registrovaná ochranná známka Francouzské společnosti, která vyrábí froté ručníky a župany od roku 1986 ve své továrně v jihozápadní části Turecka na Egejském poloostrově o rozloze 53.000 m2 s 1500 zaměstnanci, kde se pěstuje také egejská prémiová bavlna. Egejská bavlna je jedna z nejluxusnějších bavlněných vláken pro své jedinečné vlastnosti - větší savost, měkkost, přirozený lesk a delší trvanlivost díky dlouhému vláknu.

Vyrábíme zde také župany pro světové značky, jako jsou Calvin Klein, Kenzo, Ralph Lauren nebo Tommy Hilfiger.

V roce 1986 vstupuje společnost na světový trh a orientuje se na export. Nyní vyváží zboží do USA, Kanady, Německa, Francie, Itálie, Velké Británie, Beneluxu, Rakouska, Řecka, Japonska, Švédska, Finska, Dánska, Norska, Singapuru, Polska, Maďarska, Rumunska, Chorvatska, Slovinska, Litvy a také do České a Slovenské republiky přímým zastoupením společností  SOFT COTTON s.r.o. 

SOFT COTTON výrobky jsou vyráběny z česané příze spředené z AEGEAN bavlny (Egejská bavlna je známá jako nejlepší ve své kategorii). Výrobky jsou barveny na nejmodernější certifikované lince Oeko-Tex a proto mají výrobky po celou dobu stále stejnou barvu a měkkost jako první den.

Všechny výrobky jsou ANTIBAKTERIÁLNÍ (certifikovány American Microban Produkty Company). Microban antimikrobiální ochrana zabraňuje růstu bakterií a proto jsou výrobky čistější a svěžejší.

SOFT COTTON se  snaží představit výrobky té nejlepší kvality, nejlepší příze s nejatraktivnější barvami a styly a to zastoupením pro Českou a Slovenskou republiku.

Továrna Soft CottonTovárna Soft Cotton_2Továrna Soft Cotton_3Továrna Soft Cotton_4

Požadavky na ručníky, župany nebo osušky bývají velmi vysoké. Nejen, že tyto produkty musejí být vzhledově atraktivní, ale je rovněž nutné, aby byly příjemné na dotek, jelikož jsou v přímém kontaktu s kůží. Proto je nutné vybírat si při nákupu jen ty produkty, které tyto požadavky opravdu splňují. A právě takové župany, ručníky a osušky nabízíme na e-shopu SoftCotton.cz

V nabídce značky Soft Cotton naleznete froté pánské župany, dámské župany i dětské luxusní župany. Nabídka je rozšířena také o bambusové župany a župany z MICRO bavlny. Všechny župany se pyšní velice elegantním vzhledem a na dotek příjemným hebkým materiálem, díky čemuž jsou ideálním dárkem prakticky pro každého. Vyberte si z široké škály rozličných barev i velikostí a potěšte své blízké originálním a luxusním darem.

Rovněž nabídka s froté ručníky a osuškami je nesmírně široká. Na e-shopu nabízíme produkty od předního výrobce Soft Cotton a svůj ručník nebo osušku zde určitě najde každý. Pro milovníky luxusu jsou k dispozici bambusové ručníky a osušky, jež si ihned zamilujete. Kvalitní bavlna, atraktivní ceny či luxusní vzhled – to jsou atributy, jež zdobí ručníky a osušky na portálu SoftCotton.cz.

Nedílnou součástí nabídky společnosti jsou také plážové froté osušky. Díky jejich velkým rozměrům si na ně můžete lehnout i se svými blízkými a 100% bavlna, ze které jsou vyrobeny, bude mezitím hýčkat všechny Vaše smysly.

Využít můžete také pravidelné akční nabídky, v rámci které prodáváme některé luxusní župany, froté ručníky nebo osušky s několikaprocentními slevami. Zajímavá je i možnost pořízení dárkových sad. Dámské, pánské i dětské župany, ručníky a osušky té nejvyšší kvality zkrátka najdete jen na portálu SoftCotton.cz

Uložit

Uložit