Prohlášení o ochraně osobních údajů (dále jen prohlášení):

Prodávajícím se pro účely tohoto prohlášení rozumí obchodní společnost SOFT COTTON s.r.o. se sídlem Janáčkova 1089/20a, 702 00 Ostrava, IČ: 28604679, která je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě a touto společností provozovaný internetový obchod www.softcotton.cz a www.softcotton.sk

Kupujícím se pro účely tohoto prohlášení rozumí zákazník internetového obchodu www.softcotton.cz.

Nákupy na www.softcotton.cz se neobejdou bez sdílení některých osobních dat. I my jsme zákazníci a ani nám není jedno, jak je s našimi osobními údaji nakládáno, a proto ochraně Vašich osobních údajů věnujeme maximální pozornost:

1. Prodávající tímto prohlašuje, že při nakládání s osobními údaji kupujícího bude postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., tj. v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.

2. Zdrojem osobních údajů je kupující. Osobní údaje o kupujícím jsou s jeho prokazatelným souhlasem shromažďovány a zpracovávány prodávajícím prostřednictvím zabezpečené elektronické databáze a to výhradně za účelem:

* plnění smlouvy uzavřené mezi prodávajícím a kupujícím
* nabízení obchodu nebo služeb subjektům údajů

Rozsah spravovaných údajů zcela odpovídá registračnímu formuláři a nejsou zde spravovány žádné citlivé údaje.

3. Osobní údaje kupujícího se prodávající zavazuje chránit. Tyto údaje nebudou prodávajícím poskytnuty žádné třetí osobě s výjimkou těch případů, kdy je poskytnutí údajů (např. adresa a telefon) nezbytnou podmínkou úspěšného doručení zboží kupujícímu (externí přepravní společnosti).

4. Vyplněním registračního formuláře a jeho odesláním, resp. vyplněním osobních údajů v rámci internetového obchodu www.softcotton.cz, dává kupující prodávajícímu souhlas k shromažďování a zpracovávání osobních údajů o kupujícím na dobu neurčitou. Kupující má právo na vymazání nebo změnu ve struktuře osobních údajů, a to kdykoliv o to písemně požádá na info@softcotton.cz.

Prodávající vždy postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Veškeré údaje, které jste nám předali např. při registraci nebo telefonickém objednání zboží, jsou archivovány tak, aby nemohlo dojít k jejich zneužití a jsou používány jen k takovým účelům, ke kterým jste nám dali svůj souhlas.

Výhody e-shopu Soft Cotton.cz

 • ikona

  Více jak 20.000 produktů skladem

  Výhradní dovozce značky Soft Cotton a Luisa Moretti pro Českou a Slovenskou republiku.
 • ikona

  Poštovné zdarma a 1099 výdejních míst!

  Při nákupu nad 2.499 Kč,- neplatíte poštovné.
 • ikona

  Express doručení 24 hodin

  Zboží odesíláme ihned po objednání z vlastního skladu, doručení následující pracovní den u objednávek do 13.00h.
 • ikona

  Špičková kvalita výrobků s certifikáty

  OEKO-TEX Standard 100, GLOBAL ORGANIC, MICROBAN antimicrobial, CONFIDENCE in textile, TSE kvalita.
 • ikona

  Kamenná prodejna a certifikovaný e-shop

  Ověřeno zákazníky HEUREKA, člen asociace APEK.
 • ikona

  30 dní prodloužená záruka vrácení zboží

  Do 30 dní můžete zboží BEZ ŘEČÍ vrátit nebo vyměnit.
Nahoru