Exkluzivní luxusní pyžama pro páry španělské značky GUASCH jsou šité s láskou a péčí, aby váš noční odpočinek byl co nejpříjemnější. Každý kousek je vytvořen s důrazem na detail a je vyroben z nejlepších materiálů, které dodávají pyžamům jedinečný a elegantní vzhled.

Pyžama pro páry jsou navržena tak, aby splňovala nejvyšší standardy pohodlí a stylu. Jsou pečlivě sladěny barvou a vzorem do jednotného designu a  zabalené do elegantního dárkového balení, které dělá z pyžam skvělý dárek pro vaši partnerku nebo partnera.

Nenechte si ujít příležitost zažít si společné chvíle v pyžamech pro páry. Objednejte si nyní a dopřejte sobě a svému partnerovi nejen kvalitní spánek, ale také luxusní zážitek, který si zasloužíte. 

Rychlé info Dárkový box
Dámské pyžamo EMILIADámské pyžamo EMILIA

Dámské pyžamo EMILIA

1 899 Kč
Barva Bordó
Něžný, romantický styl dámského pyžama EMILIA potěší všechny slečny a ženy, které chtějí vypadat za všech okolností elegantně, a přitom…
Rychlé info Bestseller Dárkový box
Pánské pyžamo NATHANPánské pyžamo NATHAN

Pánské pyžamo NATHAN

1 899 Kč
Barva Bordó
Na tomto pyžamu muži ocení zejména kvalitní materiál, pohodlí a snadnou údržbu. Pánské pyžamo s dlouhým rukávem NATHAN je ze 100% bavlny.
Rychlé info Dárkový box
Dámské flanelové pyžamo GEMADámské flanelové pyžamo GEMA

Dámské flanelové pyžamo GEMA

1 899 Kč
Barva Tmavě modrá
Nestárnoucí, decentní vzor v podobě kostky zdobí dámské pyžamo GEMA značky GUASCH, které je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny o gramáži 120 g…

Recycled Claim Standard