Sleva 20% na PYŽAMA a NOČNÍ KOŠILKY s kódem: PYZAMA20 💣

Soft Cotton výrobky mají mezinárodní certifikát kvality GOTS

Certifikaát GOTS

Popis:

Globální přírodní textilní Standard (gots) byl vyvinut prostřednictvím spolupráce vedoucích pěstitelů s cílem definovat celosvětově uznávané požadavky, které zajistí ekologický status textilií, od sklizně suroviny, přes ekologicky a sociálně zodpovědnou výrobu až po označování s cílem poskytnout důvěryhodnou záruku pro spotřebitele.

Typ normy :

Ekologické zemědělství je certifikační standard umožňující soulad s požadavky na pracovní podmínky, dodavatelský řetězec organické bavlny a soulad produkce s životním prostředím ze strany obchodníků k zákazníkům.

Oblast kontroly:

Textil

Rozsah standardu:

Dodavatelský řetězec organické bavlny
Pracovní podmínky
Soulad s životním prostředím

Pokrytí dodavatelského řetězce:

Kontrola a certifikace výrobců, zpracovatelů a obchodníků se provádí nezávislým akreditovaným orgánem v systému GOTS s cílem poskytnout důvěryhodnou záruku pro integraci GOTS certifikovaných textilií. Použitelnost GOTS certifikačního systému začíná v prvním kroku zpracováním v textilním dodavatelském řetězci. V dodavatelském řetězci bavlny, začíná vyzrňováním, zatímco v dodavatelském řetězci zpracování vlny začíná drhnutím. Produkce přírodních vláken nespadá přímo do systému certifikace GOTS jako GOTS nestanoví standardy pro samotné ekologické pěstování vláken (viz ekologického zemědělství).

Webová stránka:

http://www.global-standard.org

Certifikát GOTS Soft Cotton

Uložit