Nekupujete zajíce v pytli

Nevíte, jestli objednáváte to správné zboží?

U nás nic neriskujete! Do 14-ti dní můžete zboží vyměnit nebo vrátit  bez udání důvodu a my Vám vrátíme peníze.

Buďme k sobě upřímní - zboží, které vracíte, musí být zabalené v kartonové krabici z důvodu možného poškození přepravcem, musí být nenošené, v původním neponičeném obalu a s visačkou. Nepolepujte dárkovou krabici lepící páskou, nepište na ní a ani ji nijak jinak neznehodnocujte. Jedná se o součást zboží a vy přece taky nechcete dostat své zboží v poničeném obalu :)

V případě, že zboží vrátíte v jiném stavu, vyhrazujeme si právo na stržení vracené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 dnů, a začíná běžet následující den po převzetí zboží spotřebitelem. Odstoupení od smlouvy po uplynutí zákonné 14denní lhůty není možné.


Jak postupovat?


VRÁCENÍ ZBOŽÍ POŠTOU / KURÝREM

  • Odstoupení od smlouvy a zboží zasílejte výhradně na adresu níže, nejpozději 14. den od převzetí zboží. Informaci o odstoupení od smlouvy je také možné zaslat emailem na info@softcotton.cz.
  • Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.
    Buďme k sobě upřímní - zboží, které vracíte, musí být zabaleno v kartonové krabici z důvodu možného poškození přepravcem, musí být nenosené, v původním nepoškozeném obalu a s visačkou. Nepolepujte dárkovou krabici lepicí páskou, nepište na ni a ani ji nijak jinak neznehodnocujte. Jedná se o součást zboží a vy přece také nechcete dostat své zboží ve zničeném obalu. Při nesplnění podmínek si vyhrazujeme právo odečíst náhradu škody z vrácené částky.
  • Ve Vašem zájmu doporučujeme zaslání zboží doporučeně, aby bylo možné prokázat odeslání zboží v případě ztráty zásilky. Ponechte si podací lístek do té doby, než vám od nás přijde potvrzení, že jsme balíček přijali.
  • Když zboží vracíte, uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.
  • Vyplňte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, který Vám přišel do e-mailu spolu s potvrzením objednávky. 
  • Nepoužité zboží v původním stavu s originálními obaly a všemi visačkami nám pošlete zpět na adresu:

SOFT COTTON s.r.o.
Frýdecká 770/291
719 00 Ostrava

Peníze za zboží vám zašleme na bankovní účet nejpozději do 14 dnů od doručení zboží. Náklady na vrácení zboží jsou na straně kupujícího. Vracení peněz poštovní poukázkou není možné. V případě online platby prostřednictvím platební brány PayU / PayPal je vrácení financí realizováno stejným způsobem, jakým byla objednávka uhrazena. 


POTŘEBUJETE JINOU VELIKOST NEBO ZBOŽÍ VYMĚNIT?

Pokud si přejete jinou velikost či barvu nebo zboží vyměnit za jiné, není nic jednoduššího než si vytvořit na www.SoftCotton.cz novou objednávku. V případě, že zboží s požadovanými parametry na eshopu nenajdete, nemáme jej již bohužel k dispozici.
 
TIP: Pokud se nemůžete rozhodnout mezi dvěma velikostmi, neváhejte a objednejte si na zkoušku klidně obě dvě. Tu, která vám nebude, můžete do 14 dnů bez udání důvodu vrátit (viz výše).